Волонтери сказали, скільки зібрали для армії на Водохрещі

Під час освячення води 19 січня на Водохреща біля річки Стир у Луцьку волонтери назбирали на потреби військових понад 2 тисячі гривень.

Про це пише IA ZIK з посиланням на ГО «Інститут волонтерства та громадської співпраці».

Активісти запрошували усіх небайдужих на «Волонтерську гостину». За благодійні пожертви пригощали смачним кулішем, гарячими напоями та бутербродами, і таким чином збирали кошти на потреби бійців в зоні АТО.

«Благодійну акцію «Волонтерська гостина» проводимо не вперше. Долучалися з нею до різноманітних фестивалів та культурних подій з липня минулого року. Цього разу велику підтримку в проведенні отримали від працівників управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Волинській області: хлопці приготували дуже смачний куліш. Ми зі свого боку – гарячі напої, аби зігріти тих, хто пірнав в ополонку. Не дивлячись на те, що конфлікт в зоні АТО затягнувся, люди не втомлюються допомагати, про що свідчить результат проведеної акції – 2012 гривень», – розповідає керівник проектів ГО «Інститут волонтерства та громадської співпраці» Любов Казмірчук.

«У нас не було сумнівів: допомагати в проведенні акції волонтерам чи ні, бо майже кожен з нас сам був в зоні АТО, знаємо й про потреби, які не закінчуються; тож відгукнулися на прохання про допомогу й жодного разу не пожалкували», – ділиться враженнями представник управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Волинській області Сергій Бондарчук.