Відомі лучани долучились до флешмобу «Україна єдина»

Луцькі депутати, громадські та культурні діячі долучились до флешмобу «Україна Єдина»/«United Ukraine», присвяченому Дню Соборності України, який відзначатимуть 22 січня.

Про це повідомляє Таблоїд Волині.

Організатори акції – Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Батьківщина Молода» та Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій (СКУМО). Учасником флеш-мобу може стати кожен, хто підтримує Україну та проживає в будь-якому куточку світу!

Як долучитись до флешмобу:

1) Роздрукуйте або намалюйте постер формату А4 з гаслом акції українською («Україна Єдина») чи англійською («United Ukraine»). Завантажити постери в гарній якості можна за посиланням українською та англійською мовами.

2) Зробіть фото/селфі з постером. Фото має бути горизонтальним і на ньому має бути одна людина. Бажано робити фото на фоні відомих місць у ваших містах.

3) Опублікуйте фото/селфі на офіційній сторінці флеш-мобу, а також на своїх сторінках в соцмережах, обов’язково вказавши хештег #UnitedUkraine, країну та місто, де зроблено фото. Наприклад: Донецьк, Україна #UnitedUkraine або Berlin, Germany #UnitedUkraine.

4) Надішліть фото в гарній якості (для друку) на електронну пошту unitedukraine2016@gmail.com.

22 січня активісти проведуть флешмоб на Софіївській площі у Києві, на якому презентують журналістам та громадськості роздруковані фото з учасниками флешмобу з різних країн світу та міст України.

Довідка: 22 січня – величний день в історії України. 1919 року на Софіївській площі у Києві був проголошений Акт возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. У цей день також прийнято згадувати іншу подію, яка відбулась рівно на рік раніше 22 січня 1918 р. – прийняття IV Універсалу УЦР, яким проголошувалася повна незалежність Української Народної Республіки.

У 2015 році до флеш-мобу долучились учасники з 30-ти країн світу, а також 83-х міст України.