У Нововолинську грипу нема, – педагоги

Журналісти з’ясували ситуацію із захворюваністю на грип у Нововолинську.

Про це пише БУГ з посиланням на сюжет СТН.

За даними Державної санітарно-епідеміологічної служби, Волинська область наближається до епідеміологічного порогу. Як повідомили у прес-службі держсанепідемслужби області за даними другого тижня 2016 року на Волині захворіло на ГРВІ майже 5 тисяч осіб, більше половини з них – діти до 17 років. Голова МОЗ Олександр Квіташвілі підтвердив, що від грипу в Україні вже померла 51 особа. Яка ситуація із захворінням у Нововолинську медики поки не коментують.

Третій день діти відвідують школи у місті після зимових канікул. Навчання триває за планом, кількість відсутніх – незначна. Частково педагоги пов’язують це із закінченням зимових свят, мовляв, не всі ще повернулися з відпочинку, когось нема з інших поважних причин чи за заявою батьків.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: НА ВОЛИНІ ‒ 6 «ВАЖКИХ» ВИПАДКІВ ГРИПУ

«Можна сказати, що спалаху захворюваності в нашій школі ми поки що не бачимо, тому що на сьогодні відсутні 50 діток і з них лише 30 – по хворобі. Відповідно це є діти, які знаходяться на лікуванні на стаціонарі, тобто це не пов’язано з ГРВІ, з грипом і сезонними такими захворюваннями», – розповіла заступник директора ЗОШ №3 Тетяна Савчук.

За її словами, керівництво поки що не спостерігають прогресу захворюваності. Окрім того, як стверджує педагог, вчителі та медсестра пояснюють дітям що робити, аби не захворіти на грип.

Дошкільні навчальні заклади теж не реєструють підвищення захворюваності. Діти відвідують садочок, ходять на прогулянки, не спостерігаються у них і вірусні симптоми: кашель, нежить.

Так, за словами завідуючої ДНЗ №2 Майі Лучек, зі 174 дітей  захворіли 24, а 45 дітей за перші три дні після зимових свят у садочку ще не були.

«Вони не хворі, тому що в садочку немає ні однієї дитини, щоби якийсь був проти показ для того, щоб не відвідувати садочок, щоб температура піднялася чи кашель, чи насмарк. Всі дітки – здорові», – запевнила  Лучек.

За словами лікарів, поки що в місті епідемії не передбачається, освітні заклади працюють у звичайному режимі.