Терористи зірвали переговори про обмін полоненими

Представники терористичних організацій на переговорах висунули неприйнятні умови обміну полоненими.

Про це у своєму Facebook повідомила прес-секретар представника української сторони у контактній групі Дарка Оліфер, – передає УНН.

“Представники окремих районів Донецької та Луганської областей в останній момент висунули абсолютно неприйнятні умови такого обміну. Таким чином, десятки людей, які багато місяців не бачили свої сім’ї, знову позбавлені можливості повернутися до своїх рідних”, — зазначила Оліфер у повідомленні.

Леонід Кучма наголосив, що без припинення вогню і дотримання режиму тиші, без повноцінного відводу важких озброєнь і підтвердження цього відводу СММ ОБСЄ, без відновлення контролю над українсько-російським кордоном неможливо говорити ні про вибори, ні про зміни в Конституції України, не кажучи вже про вирішення гуманітарних, економічних проблем і питань розмінування.

Як повідомлялося, за результатами Тристоронньої контактної групи в Мінську 20 січня Кучма зазначив, що представники “ЛНР” та “ДНР” не виконують рекомендації контактної групи щодо режиму тиші та обміну полоненими.