Суд відпустив додому чиновника, спійманого на хабарі

Суд обрав запобіжний захід відносно заступника голови Ківерцівської РДА Сергія Третяка, якого затримали на хабарі у 40 тисяч гривень.

Про це стало відомо із власних джерел у правоохоронних органах.

За словами співрозмовника, представники прокуратури просили суд обрати для чиновника максимальний запобіжний захід – тримання під вартою. Однак, слідчий суддя, зваживши зокрема на те, що Третяк виховує двох малих дітей, обрав інший варіант.

Згідно з ухвалою суду, скандальний чиновник перебуватиме під домашнім арештом, носячи електронний браслет.

Речниця волинської прокуратури Наталка Мурахевич підтвердила, що суд обрав для чиновника запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

«Але прокуратура оскаржуватиме це рішення суду», – зазначила вона.

Нагадаймо, на Волині працівники Служби Безпеки України спільно з Національною поліцією та прокуратурою затримали на хабарі одного з заступників голови Ківерцівської райдержадміністрації.

Правоохоронці зловили Сергія Третяка на гарячому в торговому центрі «ТАМ-ТАМ». За хабарем чоловік прислав свою дружину, яка мала забрати хабар. Між іншим, сума «подяки» була 40 тисяч гривень.

Між іншим, підприємець, який давав хабар, брав участь у тендері на закупівлю пального для Ківерцівського відділу освіти. Сергій Третяк «допомагав» виграти бізнесмену цей тендер.