П’яний екс-міліціонер намагався «зам’яти» справу з патрульними

Патрульні затримали нетверезого працівника поліції у Луцьку.

Про це йдеться на сторінці патрульних у Facebook.

Сьогодні, 20 січня, під час патрулювання нові поліцейські затримали працівника Головного управління Національної поліції 1993 року народження. Чоловік керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Спочатку правопорушник почав хизуватись своїм посвідченням, коли ж зрозумів, що покарання не уникнути, почав телефонувати колегам.

Водія доставили у наркодиспансер, однак, він відмовився від обстеження. Після цього його привезли у міський відділ поліції, де він теж відмовився представлятись. Чоловік вдавав із себе хворого.

Через деякий час до відділку прибули колеги, які намагались «вирішити» питання, однак їм нічого не вдалось зробити.

Після встановлення особи на правопорушника склали протокол за статтею 130 КУпАП (керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння) та винесли постанови за статтею 126 (керування транспортним засобом особою, яка не має при собі або не пред’явила для перевірки посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційного документа на транспортний засіб) та статтею 121 (порушення водієм правил керування транспортним засобом, правил користування ременями безпеки або мотошоломами) КУпАП.

Від підписання документів затриманий відмовився.

10462931_1747617282123797_4033203549779611673_n