Нацгвардія розгорнула в центрі Луцька польову кухню

Солдати Нацгвардії приготували військову кашу для безхатьків та людей із соціально незахищених верств, аби сьогодні кожен відчув свято. Охочих скуштувати військових страв було чимало.

Кашу, хліб та гарячий чай безплатно давали лучанам та гостям міста на Театральному майдані сьогодні, 19-го січня, – пише інформаційне агентство Волинські Новини.

Організатор дійства голова благодійного фонду «Рідна Волинь» Дмитро Глазунов розповів, що годувати кашею людей, які опинилися у скрутному становищі будуть традиційно на великі свята, аби любов та турботу ближніх відчував кожен.

«Ми проводимо таку акцію для людей, які волею долі залишилися у складних життєвих ситуаціях. Сьогодні більшість людей після служби в храмах ідуть додому за святковий стіл, але є така категорія осіб, які не мають куди йти. Також є у нас і соціально незахищенні верстви населення. Саме для них у свято ми годуємо охочих солдатською кашею з хлібом та даємо гарячий чай», – розповів Дмитро.

Допомагає благодійникам Нацгвардія, зокрема військові готують кашу за власним воєнним рецептом з тушонкою.

Як бачимо, що серед присутніх не лише безхатьки, а й просто перехожі лучани та гості міста. Гостиною не відмовляють нікому.

«Я подібну кашу їв колись в армії, а служив під Німеччиною. Але своя каша смачніша, як то кажуть, в нас на Україні, на рідній землі й вода солодка», – говорить Василь Маркович.