Луцьк: волонтери запрошують на кутю

20 січня усіх охочих запрошують скуштувати волонтерську кутю та відвідати благодійний ярмарок-продаж, виручені кошти з якої будуть спрямовані на потреби бійців АТО і сімей загиблих в рамках проекту «Меценати для солдата».

Акція відбудеться з 14:00 до 17:00, ‒ пише у Facebook координатор проекту Руслан Теліпський.

Також під час заходу можна буде придбати браслети, магнітики, патріотичні календарі, скуштувати печиво, сфотографуватись, а також довідатись чим саме ви можете бути корисні спільній справі.

Окрім того вже готові цікаві лоти:

Оксана Гузь передала координаторам акції від професійних художників 5 картин, що залишились після аукціону «Схід Сонця».

‒ Усім бійцям і сім’ям з критичної групи координатори МдС подарують серію поштівок, яка складається з 4-х зображень із фотопроекту «СЛАВА ВОЇНАМ АТО!!!».

‒ Ексклюзивний виробник українських складанок теж передав свої екологічно чисті іграшки оргкомітету для благородної справи.

‒ Дітки з особливими потребами з Липлянської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату також передали свої роботи з виставки під назвою «Зимові фантазії», що нараховує 13 картин та 1 ялинкову інсталяцію.

‒ А боєць Руслан Кашаюк за власної ініціативи підготував свої лоти, малюючи на склі портрети волинських волонтерів.

«Ми закликаємо охочих також долучитись до організації ярмарки і приносити теж свої творчі роботи та інші вироби, які можна буде реалізовувати під час заходу, або згодом передати хлопцям у луцькі шпиталі та на Схід», ‒ пише волонтер.