Горохів: відкрили шкільний спорткомплекс

У Мар’янівці в Горохівському районі люд 19 січня зібрався коло тамтешнього навчального закладу. У цьому селищі – подвійне свято. Окрім Христового Водохреща, раділи ще й відкриттю при загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів сучасного спортивного комплексу.

Про це повідомили у відділі інформаційної політики ОДА.

Як і годиться у таких випадках, спершу перерізали стрічку. І лише потому до новенького приміщення впустили галасливих дітлахів, їхніх учителів та усіх охочих. А поглянути дійсно є на що. Спортивний комплекс – це спортивний зал розміром 18 на 24 м, облаштований за усіма стандартами, що дозволяє проводити змагання доволі високого рівня, тренажерна зала, де вже встановлено відповідний інвентар, боксерський ринг, а також роздягалки й душові.

Варто наголосити, що впоралися із доволі серйозним об’ємом робіт напрочуд швидко: за неповний 2015 рік. Натомість у Мар’янівці хоча б про спортивну залу мріяли десятиліттями.

Як розповіла директор закладу Ольга Осоховська, у 70-х роках минулого століття викопали котлован, ще за десять літ залили фундамент. Далі ж справа не зрушилася з місця аж до 2011-го. Реально ж кошти надійшли минулоріч із державного фонду регіонального розвитку, частина – з обласної казни. Загалом же – трохи більше 11 мільйонів гривень.