Вдовам волинських Героїв передали подарунки

Волонтери передали вдовам і матерям волинських загиблих Героїв подарунків.

Про це пише на своїй сторінці у Facebook активістка Надія Дударь громадської організації «Волинський координаційний центр допомоги учасникам АТО».

Волонтери сформували 20 продуктових наборів в рамках акції «Різдво іде, добро несе» для матерів і вдів волинян, які загинули на війні. Активісти передадуть подарунки адресно кожній жінці. Деякі з вдів вже отримали передачі, зокрема, вдова кіборга з села Полапи Любомльського району Ніна Грошева. У жінки – троє неповнолітніх дітей.

Також допомогу отримала вдова загиблого бійця 51-ї бригади Олена Савчук. Жінка живає у селі Залужне Локачинського рацону і виховує 4 неповнолітніх дітей.

Передача дійшла до вдови загиблого бійця «Азову» з Горохова, матері 2 неповнолітніх дітей, Тетяни Сливки та прийомної матері загиблого бійця «Азову» Андрія Снітка  з Маневич Раїси Халик.

«Ще раз і ще раз вдячні небайдужим членам церкви з м. Крум Лунн (Пенсильванія) і Sergey Gavlishin, який і організував цей збір. Нехай Господь Вас рясно благословить!!!Сергій передайте слова вдячності від вдів та матерів загиблих волинян!» – йдеться у повідомленні.