У Росії по тривозі підняли бригаду з «Іскандерами»

Ракетна бригада Центрального військового округу (Оренбурзька область РФ – ред), на озброєнні якої знаходяться оперативно-тактичні ракетні комплекси “Іскандер-М”, була піднята по тривозі і приступила до виконання учбово-бойових завдань.

Про це пише ТСН.ua.

“Ракетна бригада, на озброєнні якої знаходиться “Іскандер-М”, піднята по тривозі в рамках раптової перевірки боєготовності. Під час перевірки командування оцінить виконання нормативів маршової підготовки, злагодженість дій розрахунків, здатність оперативно вирішувати поставлені завдання”, – повідомили в прес-службі російського війська.

Оперативно-тактичний ракетний комплекс “Іскандер-М” оснащений як крилатими, так і балістичними ракетами. Бойове застосування комплексу можливе у температурному діапазоні від 50 градусів морозу до 50 градусів тепла на відстані до 500 км.

Нагадаємо, що раніше Росія підняла по тривозі мотострілкові підрозділи на Сахаліні.

Також у російському оборонному відомстві зазначили, що до стратегічного командно-штабного тренування залучено понад 3 тисяч військовослужбовців, близько 1 тисячі одиниць озброєння, військової та спеціальної техніки.

Додамо, що раптова перевірка боєготовності Північного флоту та Західного військового округу і ВДВ рік тому стартувала 16 березня.