Львівʼяни допомогли 14-ій бригаді

5 сіл Львівщини зібрали допомогу волинським бійцям АТО.

Про це повідомив керівник прес-центру 14-ої ОМБР ОК «Захід» лейтенант Владислав Якушев, ‒ пише інформаційне агентство Волинські новини.

Парафіяни церков у Буську, Йосипівці, Кутах, Олесько та Ожідові зібрали для військових, які несуть службу у зоні АТО, продукти для святкового столу на Водохрещення Господнє. Волонтери привезли допомогу бійцям 14-ої бригади.

Окрім продуктів тривалого зберігання, військові отримали величезну макітру вареників. Макітру зробив відомий майстер гаваречцького посуду Іван Луківський.

«14-та бригада не єдина, у яку ми привезли допомогу. Цього разу ми об’їдемо багато підрозділів. А загалом, це наша 31 поїздка», ‒ розповів волонтер, доцент Львівського аграрного університету Зеновій Гошко.

«Ми не повинні забувати хлопців, які боронять наш край. Ми розуміємо, війна не прийшла у наші хати, тому, що вони тримають ворога під Донецьком та Луганськом», ‒ сказав фермер Михайло Цюрко.

«Ми не очікували, що на це велике свято в нас буде такий багатий стіл. Щиро дякуємо людям, які допомагають нам, священикам, які зібрали цю допомогу в себе на парафіях, та волонтерам, які привезли її нам», – сказав офіцер по роботі з особовим складом 14-ї ОМБр Олександр Пашкевич.

Зауважимо, 14-та механізована бригада з Волині сьомий місяць знаходиться на передовій та тримає оборону в районі населених пунктів Марʼїнка та Красногорівка.