В засуджених на Волині вилучили заборонені предмети

В управлінні ДПтС України у Волинській області підведено підсумки проведення в підпорядкованих структурних підрозділах області спеціальних операцій під умовним найменуванням “Заслон” та “Щит”.

Напередодні та в ході Новорічних і Різдвяних свят у період з 21 по 31 грудня 2015 року проведено спеціальну операцію під умовним найменуванням “Заслон”, а в період з 31 грудня 2015 року по 10 січня 2016 року персонал органів та установ було переведено на посилений варіант несення служби із проведенням спеціальної операції під умовним найменуванням “Щит”, – інформують у прес-службі управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області.

Чергові зміни та варти охорони переведено на трьохзмінний графік несення служби.

Всього за період проведення вказаних спецоперацій було виявлено та вилучено при спробі доставки до зон, що охороняються: наркотичних речовин – 5,71 грам. Окрім того, за період проведення даних спецоперацій було ще 6 випадків вилучення заборонених предметів, які зовні схожі на наркотичні речовини, при спробі їх доставки засудженим (речовин рослинного походження та таблеток з написом “В-8”). Вилучені речовини були направлені на експертне дослідження.

По даних 6 випадках було проінформовано працівників Маневицького і Ківерцівського РВ УМВС України у Волинській області та викликались слідчо-оперативні групи.
Затримано 10 громадян. Стосовно 4 громадян було складено адміністративні протоколи, а ще 6 громадян проходять як фігуранти кримінальних правопорушень.

Яскравим прикладом вжитих практичних заходів стало проведення  29 грудня 2015 року в Маневицькій виправній колонії (№ 42) загального обшуку із залученням зведеного загону груп швидкого реагування установ Волинської області.

За результатами проведення загального обшуку в засуджених було виявлено та вилучено значну кількість заборонених для зберігання і використання предметів, в тому числі 26 мобільних телефонів, 16 карток різних мобільних операторів, 6 колод гральних карт заводського виготовлення, 15 батарей до мобільних телефонів, 1 MP-3 плеєр, 10 одиниць гарнітури до мобільних телефонів, 12 зарядних пристроїв та 11 штекерів до мобільних телефонів, 17 колючо-ріжучих предметів, 20,8 л. спиртного, 60 л. спиртовмісних речовин, 1,6 кг. сухих та 0,5 кг. дріжджів, 2 пристрої для нанесення татуювань, тощо.

Завдяки комплексу вжитих організаційно практичних заходів вдалося забезпечити сталу та керовану оперативну обстановку під час Новорічних і Різдвяних свят.

Надзвичайних подій, грубих порушень режиму тримання та ускладнення оперативної обстановки допущено не було.

щит1 щит