Долю блокованого лісу вирішить суд

Суд вирішить долю краденого лісу, який активісти блокують на пилорамі в Маневицькому районі.

Вчора ввечері до Маневицького відділу поліції надійшло повідомлення про те, що на подвір’ї одного з мешканців району зберігається лісопродукція без відповідних на неї документів.  На місце події виїхала слідчо-оперативна група, – повідомили у прес-службі управління волинської поліції.

Поліцейські виявили, що на території приватного господарства зберігається близько 10 метрів кубічних лісодеривини породи сосна та 15 метрів кубічних дуба, – каже керівник сектора комунікацій Віктор Гомоль.

Господар відмовився надати документи, які підтверджують її походження та не дозволив поліцейським проводити огляд. Тому правоохоронці звертаються до суду щодо надання тимчасового дозволу саме з метою проведення експертизи та відповідних слідчих дій.

“Повідомляю також, що в же порушено кримінальне провадження за статею 198 Кримінального кодексу України. Тобто, придбання, отримання, зберігання чи збут майна, одержаного злочинним шляхом. Вона передбачає покарання – арешт на строк до шести місяців або обмеженням чи позбавлення волі на строк до трьох років”, – додав речник поліції.