У Луцьку ремонтують центр, а не окраїни, задля «гарного обличчя»

У Луцьку планують проект реконструкції проспекту Волі, а не окраїн міста, бо дбають про туристичне «обличчя» міста.

Про це розповів перший заступник міського голови Тарас Яковлев під час сесії у п’ятницю, 15 січня.

Депутат Микола Федік відзначив, що в Луцьку є Малоомелянівський масив, куди інколи «танком не заїдеш», тому варто ремонтувати його. А міський голова Микола Романюк відзначив, що поки у масиві не зроблять каналізацію, робити там нове дорожнє покриття немає сенсу.

Депутат Олександр Кравченко запитав, чи є доцільність розширення проспекту Волі, зменшення зелених насаджень та чи будуть туди залучати грантові кошти. Яковлев відзначив, що навряд чи на реконструкцію проспекту вдасться залучити гранти.

Також він стверджує, що в соцмережах є більше позитивних відгуків щодо проекту розширення проспекту Волі, а зменшувати кількість зелених насаджень там взагалі не будуть. Мовляв, видалять лише аварійні дерева та замінять на нові.

Депутати Олександра Кравченко та Юлія Дацюк запропонували розвантажувати проспект Волі за рахунок вулиці Глущець. Проте Яковлев вважає, що спрямовувати тролейбуси на вулицю Глушець, аби розвантажити проспект Волі, недоцільно, а маршруток там не настільки багато, щоб ускладнювати рух проспектом. Тому ідею депутатів Олександра Кравченка та Юлії Дацюк він «забракував».