На Волині п’яний пацієнт побив медсестру

В Іваничівській центральній районній лікарні п’яний чоловік вдарив медсестру в обличчя ногою після того, як вийшов з алкогольної коми.

Про це повідомляє прес-служба волинських правоохоронців.

Учора ввечері, 14 січня, до райлікарні з клубу в селі Трубки Іваничівського району швидка допомога привезла 24-річного чоловіка. Він був в алкогольній комі.

Після проведених реанімаційних заходів пацієнт почав поводити себе агресивно. А під час перекладання його на ліжко в палаті вдарив 44-річну медсестру ногою в обличчя.

«Правоохоронці зафіксували в жінки тілесні ушкодження. Зокрема, в неї забій м’яких тканин правої орбіти ока та навколоочна гематома. Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудового розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 126 (Побої і мордування) Кримінального кодексу України», – розповів начальник Іваничівського відділення поліції Олег Гурич.

Наразі триває досудове розслідування. Покарання за інкримінований злочин – штраф до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (850 гривень) або громадські роботи на строк до 200 годин, або виправні роботи на строк до 1 року.