Луцькі волонтери нащедрували для воїнів понад 2,5 тисячі

Волонтери зорганізували 14 січня на Святого Василя щедрування, за допомогою якого збирали кошти та солодощі для бійців АТО.

Про це повідомили у ГО «Інститут волонтерства та громадської діяльності».

До волонтерів долучилися журналісти Мирослав Ватащук, Аріна Крапка, Андрій Герасимчук, Тетяна Карпів, депутат місцевої ради – Тарас Висоцький, митці – Марія Оліферук та Ксенія Вдячна, громадська діячка – Юлія Євпак та донька голови ГО «Автомайдан Україна» Поліна Попик.

«Ми проводимо таку благодійну акцію вже вдруге. Торік колядували та щедрували в Луцьку та Підгайцях. Цього року наші волонтери попросили походити в них – в селі Рованці. Цього року наша «волонтерська коляда» відбувалася не акапельно, а із залученням музичних інструментів – баяну та сопілки. Люди реагували позитивно, не відмовляли, дехто плакав, хтось підспівував. Люди дивувалися, що ми кошти збираємо не собі, а волинськім бійцям», – розповідає організаторка акції Любов Казмірчук.

«Репертуар» складався із патріотичних колядок, віршів, віншувань та класичних українських щедрівок. Результатом волонтерської акції стали 2581 гривень та мішечок солодощів, що вже зовсім скоро перетворяться на допомогу волинським військовим.