Колишня депутатка виграє тендери в Луцькраді

Колишня депутат Луцької міської ради від Партії регіонів Ірина Комлик продає міській раді послуги із друку та поліграфії. Протягом вересня–грудня муніципалітет провів у пані Комлик понад десяток закупівель на суму понад 116 тисяч гривень.

Такі дані надає портал е-data – офіційний портал публічних фінансів України.

За інформацією Єдиного державного реєстру Комлик зовсім нещодавно стала підприємцем – 13.03.2015 року. Однак це не завадило їй зірвати чималий «куш» у міській раді. Муніципалітет проводив серію закупівель у рамках проекту «Модернізація зоопарків у Замості та Луцьку, а також опрацювання концепції створення рекреаційної зони у Жешуві з метою розвитку транскордонного туризму.»

Найбільшу суму підприємець виграла на друку буклетів – 88 125 гривень:

Міська рада повідомила, що у рамках цього проекту проводили конкурс лише на закупівлю буклетів і пропозиція пані Комлик виявилась найдешевшою. На решту закупівель конкурсів не проводили:

Як повідомляє ЄДР, основним видом діяльності підприємця Ірини Комлик є виробництво інших виробів з паперу та картону. Крім цього, діяльність підприємця нараховує ще понад десяток різних видів у сфері поліграфії, друку, торгівлі газетами та канцелярськими товарами.

Загалом із вересня по грудень на закупівлях у міській раді екс-депутатка заробила понад 100 тисяч .

За інфорамцією Четвертої влади у 2013 році депутатка декларувала 15 тисяч гривень матеріальної допомоги та квартиру площею 79,6 квадратних метрів.

У декларації за 2014 рік загальна сума сукупного доходу становила 7 608 гривень, які були отримані як матеріальна допомога. Також у декларації вказана квартира площею 79,6 квадратних метрів.

Нагадаємо, що пані Комлик була членом Партії регіонів, за списками якої і пройшла до Луцької міської ради у 2010 році. За інформацією Центру політичного аналізу та виборчого консалтингу, пані Комлик прогуляла понад 50 відсотків сесійних засідань. У 2014 році депутатка вийшла із фракції Партії регіонів у звязку з її ліквідацією.

Будучи депутатом, пані Комлик вказувала місце роботи – менеджер ТзоВ Екопрод, якеналежить дружині колишнього головного регіонала Олександра Башкаленка.