У церкві на Волині агітували проти Київського патріархату

Друкована продукція під назвою «Київський Патріархат», як він є: дійсні факти про недійсну «церкву» роздавалася напередодні Нового року в селі Ласків Володимир-Волинського району в тимчасовому приміщенні громади УПЦ (МП).

Матеріали містять неправдиву або провокативну інформацію про українську мову, УПЦ Київського Патріархату та навіть самої УПЦ (МП), ‒ пише Місто вечірнє.

Буклети надруковані без вихідних даних, під грифом невідомої «Ліги захисників Православ’я», що суперечить закону України «Про видавничу справу». Згідно зі статтею 23 цього закону, у будь-якому друкованому продукті обов’язково повинна міститися інформація про автора, видавництво, що виготовило цей продукт, і кількість тиражу. Інакше – це грубе порушення закону.

У буклеті, присвяченому УПЦ Київського Патріархату, в жорсткій, образливій формі автори на 24 сторінках звинувачують Київський Патріархат в тому, що він є «християнством» без Христа», «всі таїнства філаретівської «церкви» недійсні», а сам глава УПЦ КП веде «проповідь війни» і «бажає загибелі українців Донбасу».

Так, стверджується, що «проповідь війни – ноу-хау Київського Патріархату», «Філарет хоче продовження цієї війни. Бажає загибелі українців Донбасу», тому що «там, на сході, немає його пастви». При цьому в листівці побічно заперечується зовнішня військова агресія: «Війна на сході України не схожа на відомі нам війни. Тут немає двох армій, які вийшли на поле бою і воюють до перемоги».