У Ковелі буде «особливий» виконком

Своєрідна громадська «експертиза» його проектів рішень відбудеться напередодні першого засідання новообраного виконавчого комітету Ковельської міськради.

Про це пише Kowel.com.ua.

Представники місцевого осередку партії «Солідарність» на останній сесії міськради цієї каденції запропонували нову схему контролю за роботою виконкому.

«Фракція «Солідарність» перед засіданням виконавчого комітету, отримуючи порядок денний і проекти рішень, буде запрошувати усіх бажаючих від громадськості, в тому числі і тих, хто сьогодні казав, що вони дійсно хочуть долучитися до рутинної роботи у виконкомі, і будемо узгоджувати всі рекомендації, якщо вони будуть для громади, якщо будуть в законному полі, ми обов’язково будемо до них прислухатися і відстоювати їх позицію у виконкомі», – розповів заступник голови облдержадміністрації та лідер депутатської фракції БПП у міській раді Сергій Кошарук.

За словами новообраного члена виконкому, депутата Дубівської сільради від БПП Петра М’якоти, громадське обговорення проектів рішень першого засідання комітету відбудеться сьогодні, 13 січня, о 14:00 у Ковелі на вулиці Театральній, 18 (в приміщенні Фонду підтримки підприємництва Ковельщини «Бізнес-Центр-Софт», який очолює посадовець). Мовляв, він уже запросив на цей захід громадських активістів, які були серед претендентів на членство у виконкомі, але туди «не пробилися».

«Виходить такий собі «двопалатний» виконавчий комітет, аналогів якому в Україні, мабуть, ще немає. Спочатку проекти рішень розглядає й аналізує «нижня палата», за участю тих, кому не пощастило увійти до його складу повноправним членом, висловлюючи свої зауваження та рекомендації, в тому числі й у письмовому вигляді, після чого, наступного дня остаточне рішення приймає уже «верхня палата», на чолі з міським головою Олегом Кіндером», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що Ковельрада із скандалом ввела нових членів виконкому.

WQVbcJQV24z4