Луцьк: бійці покажуть, що намалювали за 15 арт-реабілітацій

У Луцьку відбудеться підсумкова виставка картин військових, які вони створили в рамках психологічного реабілітаційного проекту «Зігрій душу».

Про це на своїй сторінці у Facebook написала координатор проекту Анна Лисакова.

21 січня у Виставковому залі ЦУМу на другому поверсі  відбудеться виставка картин військових, які створювали роботи під час психологічної реабілітації та арт-терапії.

Відвідувачі виставки зможуть поспілкуватися з учасниками 15-ти заїздів проекту, тренерами бійців та благодійниками. Окрім того, відбудеться майстер-клас з гончарства, продаж картин та гончарних виробів авторства армійців. Організатори також обіцяють «невеличкий сюрприз для гостей виставки».

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО ПРОЕКТ «ЗІГРІЙ ДУШУ»

«Ми також висловлюємо величезну подяку всім людям, які відгукнулися на наш заклик про допомогу, які не закрили серця і внесли свій вклад у цю непросту справу, людям які вірять і чують нас. Без вас ми б не змогли досягти таких результатів. А це 15 реабілітацій за минулий рік, це більше 300 хлопців, які повернулися з війни, пройшли реабілітацію, отримали шанс на повернення до нормального життя, відкрили в собі нові таланти, повірили в себе і свої сили», – розповіла волонтерка.

За словами Лисакової, зустріч з військовослужбовцями 15-го заїзду показала, що все зроблено недарма.

«Ми подолали важкий шлях і вирішили продовжувати далі. А поки що запрошуємо всіх бажаючих на особливу подію – звітну виставку художніх робіт та виробів декоративно-прикладного мистецтва, виготовлених руками наших бійців протягом минулого року», – підсумувала активістка.

Начало формы