У Нововолинську за вечір ‒ два самогубства, ‒ ЗМІ

Два випадки самогубства зафіксували за вечір 11 січня у Нововолинську.

44-річного чоловіка знайшли повішеним біля автостанції, а 19-річного хлопця не змогли врятувати після падіння з даху дев’ятиповерхівки, ‒ пише Буг.

Юнак впав з даху гуртожитку, в якому жив із сім’єю. Інцидент стався близько 18:00 на вулиці Галана, 3. Свідками трагедії стали жителі цього ж гуртожитку. Люди проходили поряд і спочатку не зрозуміли, що відбувається – думали, хтось викинув з вікна сміття. Потім розгледіли на землі тіло хлопця. Найперше викликали «швидку», але врятувати юнака не вдалося – він загинув на місці, ‒ йдеться в публікації.

Слідів насильницької смерті не виявили. У правоохоронних органах спочатку схилялися до версії, що це нещасний випадок, хоч, за інсайдерською інформацією, хлопець уже кілька разів пробував покінчити життя самогубством. За словами працівників поліції, загиблий виховувався у благополучній сім’ї.

Того ж вечора близько 21:00 у відділок надійшов дзвінок про те, що біля автостанції у Нововолинську виявили тіло жителя цього ж міста. Чоловік повісився на дереві, як з’ясувалося, після конфлікту з співмешканкою.

Обидва випадки зареєстровані належним чином у журналі єдиного обліку, за цими фактами перевірку проводитимуть дільничні інспектори поліції.