Луцьк: показали ікони, зроблені руками бійців АТО

У рамках міжнародного етно-фестивалю «Різдво у Луцьку» лучанам продемонстрували ікони із зображенням Святого Миколая, виготовлені учасниками АТО та волонтерами.

Зобразили їх на склі. Рукотворні вироби можна побачити на виставці у мистецькій галереї «ART» у Луцьку (вул. Богдана Хмельницького, 1). Свої картини бійці виконували у рамках арт-терапії під час проходження реабілітації у шпиталі, ‒ йдеться в сюжеті Громадське.Волинь.

Організатори виставки, управління культури Луцької міської ради та волонтери, подбали про святковий настрій на відкритті. Тут колядували луцький та павлоградський народні колективи, а також відбувся майстер-клас із виготовлення солом’яних іграшок.

Волонтерка та співорганізатор виставки Марія Оліферук каже, що метою заходу є привернення уваги до бійців АТО і можливість залучити кошти їм на допомогу.

«Кожен охочий може придбати для себе ікону і таким чином долучитися до благодійної акції «Поділи свято з солдатом». Кошти будуть спрямовані на реабілітацію бійців АТО», – пояснює організатор, начальник управління культури Луцької міської ради Тетяна Гнатів.

Гостей виставки частували кутею, цукерками та медовими напоями. Подивитися на картини можна буде до 20 січня.