Гризлова до Києва запросив Порошенко, – ЗМІ

Президент Петро Порошенко зустрівся з представником РФ в Тристоронній контактній групі Борисом Гризловим, щоб проговорити широке коло питань в подальших відносинах між Києвом і Москвою.

Про це ZN.UA повідомило джерело, – передає УНН.

За інформацією ЗМІ, представник Росії прибув в українську столицю на особисте запрошення Порошенка. Саме тому для його літака був оперативно забезпечений повітряний коридор і дозвіл на посадку. Метою цієї зустрічі було обговорення головних пунктів у відносинах Москви з Києвом.

Як повідомило джерело, Гризлов отримав санкцію президента РФ Володимира Путіна на цю розмову. Зустріч Порошенка з Гризловим розпочалася після повернення президента з Тернополя, яке відбулося приблизно о 22:00. Закінчилася зустріч за даними джерела о першій годині ночі, після чого Гризлов відбув до аеропорту і о другій ночі вилетів з “Борисполя”.

Джерело також сповістило, що однією з тем переговорів були конституційні зміни, які мають бути внесені на голосування українського парламенту до кінця поточної сесії.

Нагадаємо, що 11 січня у Київ прибув Борис Гризлов. Його було призначено повноважним представником РФ у Тристоронній групі указом президента РФ Володимира Путіна 26 грудня 2015 року. Останнє засідання Контактна група провела 22 грудня 2015 року.