Володимир: комунальників обурив «наїзд» депутатки у Facebook

Через пост у Facebook депутатки від «Самопомочі» збунтувалися трактористи комунального підприємства «Полігон» у Володимирі-Волинському. Жінка обурилася роботою комунальників в Інтернеті.

Про це пише Буг.

12-го січня під час брифінгу міського голови Володимира-Волинського Петра Саганюка  із журналістами місцевих видань в кабінет до очільника міста зайшов директор КП «Полігон» Олександр Козичко. Начальник комунального підприємства повідомив, що його працівники-трактористи  розпочали бунт через пост у Facebook депутатки міської ради від партії «Самопоміч» Віри Сєргєєвої.

«Мої працівники розчищали місто 15 годин, а депутатка написала, що місто перемело, з доріг не прибирали сніг. Вони зайшли в інтернет, прочитали її повідомлення і сказали мені, що відмовляються працювати, що є графік і 8-годинний робочий день», – обурився Козичко.

2-2

Міський голова  вислухав директора підприємства та підтримав його позицію.

«Треба було взяти лопату і почистити самій дороги. Можемо на півставки взяти двірником, якщо хоче наводити порядок. Люди працювали 15 годин і після завершення робочого дня, потрібно було оцінити їх працю, а не критикувати в Інтернеті», – зауважив Саганюк.

Наразі питання вирішуватимуть після обіду. Міський голова віддав розпорядження першому заступникові організувати зустріч працівників КП «Полігон» із депутаткою Вірою Сергеевою. Зустріч анонсована на 15:00.