У Луцьку з’явився «привид Рівненської, 109»

Мещканці багатоповерхового будинку, що розташований за адресою Володимирська, 109 в Луцьку, за майже 10 років втретє “воюють” з сусіднім будівництвом.

Нині поруч з їхньою оселею зводять житловий комлпекс “forRest”. Нагадаємо, наразі цей об”єкт має статус самочинного будівництва, бо  управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Волинській області двічі скасувало декларацію про початок будівельних робіт.

Опісля цієї публікації в редакцію ВАРу звернулися члени ОСББ “Володимирська, 109” з скаграми на “сусідім”.

Вони розповіли, що будівництво “forRest”у” активізувалося навесні 2015 року, а вже влітку люди зіткнулися з труднощами. Зокрема вони зауважили, що між першим та другим під”їздами розширяється тріщина. Тріщини пішли й в фундаменті. За захистом звернулися до правоохоронців. Прокуратура передала справу міліції, а відповіді від тієї мешканці так і не побачили.

Щоправда приїхали майстри з ЖКП№2, яке обслуговує будівлю. Вони поставили три маяки, кожен з яких станом на січень 2016 року тріснув. Жителі першого під”їзду кажуть, що їхня частина багатоповерхівки з”їжджає в бік річки Омелянівку. Крім того вони нарікають на проблеми з відтоком грунтових вод. Мовляв, вони тепер довше залишаються в землі, замість того, щоб стекти в Омелянівку, що спричиняє просідання будинку.

Люди звертайють увагу й на самовільне захоплення забудовником ділянки поруч з будівництвом, де лежить кран. За словами людей, жодного договору на ту ділянку в будівельників “forRest”у” нема.

Тож нині члени ОСББ готуються звертатися до державних та правоохороних структур, аби захистити свій будинок та добитися знесення “forRest”у”.

Зі свого боку ВАР розслідуватиме ситуацію та слідкуватиме за розвитком подій.

Нагадаємо, у червні 2013 року в Луцьку обвалилася частина будинку на вулиці Рівненській, 109. Загинули дві людини.