Нововолинськ: швейцарці планують добудувати шахту

Нововолинськими шахтами зацікавилися швейцарські інвестори.

Про це повідомляє прес-служба Нововолинської міськради.

Так, за словами міського голови міста Віктора Сапожнікова, швейцарці планують збудувати на Волині завод з переробки твердого палива на моторне масло і світлі нафтопродукти. Завдяки реалізації  енергетичного проекту у волинський регіон надійдуть серйозні інвестиції – понад 1  мільярд євро.

Як повідомив мер, енергетичний проект нещодавно підтримав Кабінет Міністрів України.

Сапожніков зазначив,  якщо вдасться реалізувати проект, то за три з половиною роки буде не тільки добудована десята шахта, а й з’явиться новий завод, що забезпечить місто новими робочими місцями.

Віктор Сапожніков  наголосив на основних показниках проекту: «Технологічна річна потужність промислового комплексу – це бензин – 760 тисяч тонн; створення додаткових робочих місць – 16,6 тисяч; збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів – 7 мільярдів гривень; заміна імпорту моторного палива на 23 відсотки і збільшення виробництва моторного палива на 1,6 мільйона тонн».

Найближчим часом відбудеться зустріч усіх зацікавлених сторін. Спочатку обговорять шахтарські перспективи у міській раді, після цього  відбудеться зустріч з головою Волинської ОДА Володимиром Гунчиком.