Нове в Луцьку. Влаштували виставку стікерів

Вуличні художники з усієї України представили свої роботи стікер-арту у луцькій кафе-галереї «Виноград».

Стікер-арт є мистецтвом графіті, що використовує зображення за допомогою наліпок. Першими наліпки почали використовувати політичні діячі як агітаційний засіб. Сьогодні стікери стали «третім оком», яке транслює для людей не завжди очевидні речі, – пише День.

Виставку, яка об’єднанана ідеєю урбаністики у мистецтві, підготували організатори з творчого проекту «StanціяMisto». Костянтин Вогас є його ідейним натхненником, він розповідає, що виставка, де стікери представлені самостійно, у Луцьку відбувається вперше: «Коли весною 2015-го я подумав про створення такого проекту база стікерів не була ще розвиненою, довелось додати полотна графітерайтерів і вуличних художників. І все вдалось», – говорить він.

У кожному місті у Кості є один помічник, який стає співорганізатором виставки. У Луцьку ним став Юра Карась, який подбав про місце проведення та учасників. Орієнтовно двадцять художників долучилось до проекту, мета одна – поширювати стікер-арт в Україні.

Серед присутніх на відкритті розіграли скетчбуки партнерів та стікерпаки, а також провели творчий конкурс на розробку хенд-мейд стікеру «Луцьк Стильний».

У «Винограді» експозиція стікерів триватиме до 30 січня включно. Вхід вільний.