Луцький активіст «проінспектував» волонтерів ДУКу

Луцький активіст Сергій Абрам, який акивно займався темою псевдоволонтерів та “гастролерів” розповів про сиуацію з волонтерами ДУКу – останні користуються опечатаними не належним чином скриньками та довідкою з прострченою датою.

Про це він написав у мережі Facebook.

“Їх волонтери не знають реальних сум, які вони збирають. Їм перед початком роботи дають скриньки, а після роботи їх здають. Звітів за місяць так і немає!”, – пише Абрам.

З урозмові із волнтером ДУКу він з’ясував, що повідмлення про проведення благодійної акції у міськраду віднесли, проте копії повідомлення із собою не  мали.

“Тепер відносно їх волонтера. Документи є всього два з яких виписка з держреєстру, засмальцьована настільки сильно що деяких букв не видно і довідка(не доручення а довідка) з простроченою датою”, – йдеться у дописі.

Активіст каже, що волонтер ДУКу не міг остаточно “визначитися”, для кого збирають кошти.

“Спочатку казали що на 3 бат ДУКу, який стоїть в Пісках,(як пояснив в телефонній розмові боєць ДУКу, 3 бат є резервним тому він не може знаходитись зараз на передовій потім, що на поранених, в кінцевому сказали що збирають індивідуально бійцям”, – написав активіст.