Через проблеми з опаленням у луцькому зоопарку сталася пожежа

Через різке зниження температури та давні методи опалення приміщень у міському зоопарку сталася пожежа.

Про це повідомляє Район.Луцьк.

Так, за словами директора комунального підприємства «Луцький зоопарк» Людмили Денисенко, вогонь зайнявся учора, 4 січня.

Попри те, що не так давно житло для тварин реконструювали та наводили там лад, на території і досі залишилися приміщення, що потребують ремонту. Обігріваються вони давнім методом – за допомогою пічного опалення.

У приміщенні пожежа розпочалася біля димаря і перекинулася на дах. Проте три машини пожежної допомоги не дали вогню поширитися на стіни приміщення та інші споруди. На щастя, ні тваринки, ні люди не постраждали. Щоправда, від займання потерпіли морські свинки, бо гасити будівлю почали, коли маленькі мешканці були всередині. Їх довелося обігрівати та розтирати.

Наразі у зоопарку нова проблеми – місця для зимового утримання тварин стало менше. Проте у міській раді пообіцяли допомогти з ремонтом приміщення.

«Добре, що з ситуації вийшли без жертв і міська влада порадила шукати фірму, яка буде ремонтувати приміщення і подавати на кошторис, аби нам виділили гроші. Міський голова пообіцяв триматиме це на контролі», – розповіла Людмила Денисенко.

Нагадаємо, у звіринці оселилися двогорбовова верблюдиха Наpа та гімалайська ведмедиця Аміна. Також  зоопарк поповнили екзотичними птахами: пару пеліканів привезли із одеського зоопарку.

Віднедавна система туристичного ознакування міста поповнилася трьома новими вказівниками  – кованими фігурами птахів. Їх встановили у Центральному парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки.