Волинські самооборонівці вчергове допомогли бійцям

Активісти та волонтери Самооборони Волині останній тиждень 2015 року передали  для бійців допомогу, – продукти, теплі речі, листівки з святковими вітаннями та прикрашені ялинки.

Про це йдеться на сторінці Самооборони Волині.

“В передноворічні дні волонтери – самооборонівці разом з волонтерами з ГО «Слава» вирушив на Схід аби завести допомогу нашим воякам. Так, в суботу, 26 грудня, в Самообороні Волині загрузили машину необхідними речами для захисників – повезли волинські сухпайки, продукти, консервацію, овочі, засоби гігієни,  солодощі, теплі речі та буржуйку.  Вже в с. Крупець Радивілівського району догрузили картоплю, консервований зелений горошок та консервовані овочі . Волонтери збирали допомогу в своєму селі – доєднались підприємці, колектив дитячого садочка, школи, церква та односельчани. Волонтери також переганяли автомобіль «Сіат Інга» для бійців 81-ї аеромобільної бригади”, – йдеться у дописі.

Волонтери завезли допомогу різним бригадам – 54 окрема механізована бригада, 81 десантно – штурмова бригада, 40 артилерійська бригада, батальйон «АЙДАР»,  а також продукти харчування віддавали бійцям на блок-постах.

“Всі вояки дякували за підтримку, допомогу, листи, та просто гарні слова! Передавали вітання з прийдешніми святами всьому мирному населенню та бажали насамперед миру країні”, – пишуть волонтери.