Таксиста, який на смерть збив дитину, посадять на 4 роки

Колегія суддів Апеляційного суду Волинської області засудла чоловіка, який на Любешівщині збив 4-річну дитину, до 4-ох років ув’язнення та позбавлення на 2 роки права керувати автомобілем.

Про це повідомляє “Під прицілом”.

Нагадаємо, що ДТП трапилася у травні цього року в Любешівському районі, в селі Люб’язь. Обвинувачений, керуючи автомобілем «Mercedes-Benz», збив маленького хлопчика, який раптово почав перебігати дорогу. Незадовго до трагедії батьки залишили дитинча без нагляду.

Від отриманих травм внаслідок дорожньо-транспортної пригоди хлопчик помер на місці.

У судовому засіданні обвинувачений у скоєному розкаявся та просив у батьків дитини пробачення. Своєю чергою він зауважив, що зреагував на зміну дорожньої обстановки, раптово гальмуючи та змінивши напрямок руху автомобіля, однак не мав можливості уникнути наїзду на хлопчика. Окрім того, він повністю відшкодував матеріальну шкоду та частково – моральну, сплативши близько 20 тисяч гривень.

Тоді суд призначив йому покарання у виді 4 років обмеження волі та відшкодувати потерпілій стороні 70 000 гривень. Проте батьки загиблого хлопчика подали апеляційну скаргу на вирок суду, в якій вимагали для таксиста суворішого покарання та стягнути з нього 500 000 гривень моральної компенсації.

Зауважимо, що прокурор заперечував проти апеляційної скарги та переконував суддів, що вирок суду І інстанції є цілком обґрунтованим, законним та об’єктивним.

Проте колегія суддів Апеляційного суду Волинської області задовольнила апеляцію батьків хлопчика частково – призначила обвинуваченому покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами впродовж 2 років.