За півдня зйомок допомагали абсолютно всі, ‒ соцексперимент у Луцьку

Учасники соціального експерименту надзвичайно здивовані добротою лучан.

Про це у соцмережі пише юнак, якому за легендою нібито ставало зле посеред вулиці, ‒ повідомляє Волинський інформаційний портал.

Згідно з дописам Павла Зайця, вони вирішили перевірити, чи стануть лучани допомагати абсолютно незнайомій людині, якій стало погано посеред вулиці. Подібні експерименти робились в різних країнах, а також в багатьох інших містах України.

Юнак зазначає, що їм було цікаво, як себе поведуть лучани в такій ситуації. І колектив ZTV був надзвичайно здивований добротою лучан. За півдня зйомок їм допомагали абсолютно всі, при чому небайдужі підходили буквально за декілька секунд. Лучани не просто допомагали підвестись чи намагались викликати швидку, а й збирались за свої гроші купити води або збігати в аптеку купити ліки.

«Можемо запевнити вас, що ми не відбирали лише позитивних моментів… така реакція, яку ви бачите на відео, була постійно…» ‒ додає він й уточнює: «Якщо ви вважаєте, що для об’єктивності експерименту потрібно змінити умови, напишіть про це в коментарях, і ми знімемо відео з вашими умовами».