У Луцьку дітлахів бійців вчили кулінарити

Діти волинських військовослужбовців і полеглих бійців вчилися кулінарити в луцькому етноресторані.

Про це пише Громадське. Волинь.

У рамках проекту «Мeцeнaти для сoлдaтa» з ініціативи благодійного фонду «Надія. Діти України» в підтримку щорічної благодійної акції, що відбувається в передноворічні свята та до дня Святого Миколая, упродовж 3 тижнів у Луцьку тривали святкові програми з різноманітними майстер-класами, солодкими подарунками та кулінарними навчаннями для 70 дітей учасників АТО і сімей полеглих волинських героїв. Вони відбувались в одному з етноресторанів обласного центру. Дітки були поділені організаторами на 5 вікових груп.

Координатор проекту «Мeцeнaти для сoлдaтa» Ірина Гордійчук зазначала, що і в подальшому планує проводити майстер-класи та кулінарно-розважальні шоу для діток бійців АТО, адже кількість бажаючих відвідати святкові заходи перевищила усі сподівання.

Дружина бійця АТО Вікторія Семенюк відвідала святковий захід разом з сином. «Уже тиждень минув від моменту проведення незабутнього свята Миколая для діток, чиї батьки захищають чи захищали цілісність країни у зоні проведення АТО, але вкотре переглядаю світлини і серце радіє – дітвора і танцює, і співає, і грається. У почесній ролі маленьких кухарів також встигли побувати. Майбутнє покоління неабияк тішить. Є чим пишатись Україні, правда? Ми з Максимком також хотіли подякувати усім-усім причетним до цього передноворічного дива. Люди, завдяки таким, як ви, ми ще досі віримо у справжнє добро», – ділиться емоціями жінка.