У Луцькраді відповіли на прохання перенести пам’ятник Бандері

У Луцькій міській раді сказали, що не будуть змінювати місце для встановлення пам’ятника Степану Бандері.

Про це йдеться на сайті Єдиної системи петицій.

Відповідну пропозицію у розділі «Благоустрій міста та будівництво» опублікувала Інна Марчук.

Жінка запевняє, що палац урочистих подій – це не просто будівля, а вхід у сімейне життя.

«Люди йдуть туди з коханням і заради кохання. Це місце, де панує любов, злагода і щастя, тому навпроти РАЦСу повинен стояти пам’ятник, який не тільки підкріплює і візуалізує ці почуття, а і показує всю важлиівсть та романтичність цього місця! Тож я вважаю, що буде доцільним перенести спорудження пам’ятника Степанові Бандері у будь – яке інше місце нашого славного Луцька», – йдеться у повідомленні.

Пропозиція набрала 362 підписи з 300 необхідних, тому її розглянули у міськраді.

Перший заступник міського голови Тарас Яковлєв наголосив, що процедура проведення конкурсу на встановлення пам’ятника Степану Бандері на проспекті Соборності відбулася відповідно до чинного законодавства та була схвалена на архітектурно-містобудівній раді.

«На даний час вже споруджено постамент пам’ятника, а також рішенням міської ради виділені кошти на виготовлення скульптурної частини пам’ятника. Враховуючи викладене, немає підстав для проведення процедури оголошення повторного конкурсу на ідею спорудження пам’ятника Степану Бандері в іншій частині міста», – йдеться у відповіді.

Тож місце розташування майбутнього пам’ятника не мінятимуть.

Нагадаємо, це вже не перша петиція щодо перенесення монументу. У січні міських владців просили встановити пам’ятник провіднику українських націоналістів у сквері на розі перетину вулиць Винниченка та Степана Бандери.

Залишити відповідь