Луцьк: ТОП-5 петицій останнього тижня 2016-ого

Станом на сьогодні, 31 грудня, ТОП-5 петицій, на які тиждень тривав збір підписів, очолило прохання облаштувати тротуари по всій протяжності вулиці Героїв УПА у районі «Вишків».

Про це йдеться на сайті Єдиної системи петицій.

РЕМОНТ ДОРОГИ ТА ОБЛАШТУВАННЯ ТРОТУАРІВ НА ВИШКОВІ

Відповідну петицію у розділі «Благоустрій міста та будівництво» опублікувала Тетяна Зінченко.

За її словами, за магазином «АВС», що на вулиці Героїв УПА, дорога часто стає небезпечним атракціоном.

«Останні 200 метрів дороги не оточені тротуаром, а на 50 взагалі якось не вистачило асфальту. Коли на вулиці дощ, пройти до зупинки чистим важко, тому що грунтова дорога перетворюється на величезні калюжі. Пішоходи змушені крокувати проїжджою частиною, навіть тоді, коли на вулиці сніг та ожеледь. Саме сюдою машини виїжджають на об’їзну Луцька, тому рух навіть у пізній час тут активний. Окремо хочу відзначити, що останні 50 метрів навіть для проїзду авто важко назвати придатними», – йдеться у повідомленні.

Наразі звернення набрало 113 голосів з 300 необхідних. До кінця збору підписів лишилося 9 днів.

СВІТЛОФОР НА ПЕРЕХРЕСТІ ТРЬОХ ВУЛИЦЬ

Друга за популярністю пропозиція – встановити круговий рух або світлофор на перехресті вулиць Карпенка-Карого, Задворецької та В’ячеслава Чорновола.

«Щоб потрапити з 55го мікрорайону через вулицю В’ячеслава Чорновола в центр, потрібно виїхати на вулицю Карпенка-Карого, а з неї повернути на вулицю Задворецьку. Тут майже завжди затори, а ДТП – через день. Потрібно облаштувати перехрестя вулиці Карпенка-Карого – вулиці Задворецька – вулиці В’ячеслава Чорновола круговим рухом, це мінімізує затор і зменшить аварійність даної ділянки. В гіршому випадку можна встановити світлофор, але це не буде оптимально, бо світлофор працює згідно запрограмованого часу незалежно чи є авто на перехресті, чи ні», – пише Костянтин Гриценко у петиції у розділі «Транспорт та дороги».

Станом на 31 грудня ініціативу підписали 26  людей з 300 необхідних. Підтримати її можна протягом 9 днів.

ОСВІТЛЕННЯ НА ОМЕЛЯНИКУ

Третє місце посіла петиція з пропозицією освітити вулиці на окраїні міста. Її  написала Марина Лаврик у розділі «Благоустрій міста та будівництво».

«На багатьох вулицях Луцька в районі колишнього Омеляника дороги знаходяться в жахливому стані, немає освітлення і тротуарів!!!» – йдеться у зверненні.

Ініціативу підтримали 17 волинян з 300 необхідних. До завершення збору голосів залишилося 9 днів.

МОБІЛЬНІ У КОМУНАЛНИХ СЛУЖБАХ

Четверта у рейтингу петиція Ніни Мартинової зобов’язати комунальні служби міста надавати мобільні контактні номери у розділі «Інші».

«Враховуючи те, що кількість абонентів проводового зв’язку в місті різко зменшується, а мобільні телефони є майже у всіх мешканців міста, пропоную зобов’язати всі комунальні та інші служби міста (наприклад, водоканал, тепло-, електромережі, ЖЕКи, реєстратури поліклінік, правоохоронні органи і т.п.) в якості контактних номерів чи гарячої лінії вказувати не лише номери телефонів проводового стаціонарного зв’язку, але й номери мобільних телефонів хоча би двох найбільших мобільних операторів (наприклад, Київстар та Vodafone). На даний час мобільний зв’язок не настільки дорогий, щоб така ідея могла суттєво вплинути на бюджети цих установ, зате права громадян, які відмовились від проводового телефона або його ніколи не мали, будуть забезпечені більшою мірою», – йдеться у повідомленні.

Щоб міська рада розглянула і відреагувала на петицію, вона повинна набрати 300 голосів за 12 днів. Наразі її підтримали 17 людей.

СВІТЛОФОР НА ДУБНІВСЬКИЙ

П’яту сходинку посіла ініціатива Федора Товстанюка замінити рейси тролейбусів на автобуси у зимовий період із 7:00 до 9:00. Чоловік нарікає на постійні негаразди з доїздом на роботу.

Відповідну петицію він опублікував у розділі «Соціальний захист та охорона праці».

За петицію проголосували 8 користувачів сайту з 300 необхідних, віддати свій голос за неї можна протягом 9 днів.

Залишити відповідь