Засудили «міліціонерів», які катували людей

На Волині покарали правоохоронців, які фальсифікували докази та катували людей.

Прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні про протиправні дії начальника та двох старших оперуповноважених по боротьбі з незаконним обігом наркотиків одного з міськрайвідділів УМВС України у Волинській області, – повідомляють у прес-службі відомства.

Правоохоронці упродовж 2014 року систематично вчиняли фальсифікацію доказів винуватості осіб у скоєнні злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних і психотропних речовин, явно перевищували свої владні повноваження, застосовуючи фізичне насильство й катування до безпідставно затриманих ними осіб, а також незаконно зберігали та збували наркотичні засоби і психотропні речовини, в тому числі й задля їх подальшого вилучення у громадян.

Попри те, що обвинувачені своєї винуватості в суді не визнали, завдяки принциповій позиції прокуратури уникнути покарання їм не вдалось.

Суд, зваживши на усі зібрані докази, визнав їх винними у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частинами 1, 2, 3 статті 365, частиною 3 статті 371, частиною 2 статті 146, частиною 2 статті 127, частиною 2 статті 307, частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу України.

Начальника сектора по боротьбі з незаконним обігом наркотиків засуджено до покарання у виді 7 років 6 місяців позбавлення волі. Старшим оперуповноваженим визначено покарання у виді 7 років 1 місяця  позбавлення волі.

Усіх трьох екс-правоохоронців позбавлено спеціальних звань та права обіймати посади у правоохоронних органах на строк 3 роки. Окрім того, у них буде конфісковано усе належне їм майно.

Залишити відповідь