Волинь: засудили серійного крадія

У Горохівському районі засудили чоловіка, який систематично грабував будинки.

20 березня уночі злодій шляхом пошкодження вікна, проник в житловий будинок, звідки викрав комп’ютер, дитячі іграшки та сільськогосподарські предмети, чим завдав матеріальну шкоду на загальну суму 2589 гривень 69 копійок. Цієї ж ночі зловмисник шляхом зриву навісного замка, проник в приміщення сараю, звідки викрав сільськогосподарський інвентар, чим завдав потерпілій матеріальної шкоди на загальну суму 1020 гривень 01 копійку, – інформує Район.Горохів.

Крім цього, 12 червня чоловік проник на чуже господарство в приміщення літньої кухні, звідки викрав газонокосарку марки «АL-KO Classic 3.2E» та електрокабель довжиною 60 метрів, чим спричинив потерпілому майнову шкоду на загальну суму 4500 гривень.

18 липня перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння шляхом пошкодження вікна злочинець проник до приміщення магазину звідки викрав товарно-матеріальні цінності, чим завдав потерпілому матеріальної шкоди на загальну суму 1150 гривень. Цієї ж ночі він проник до приміщення ФАП, звідки викрав товарно-матеріальні цінності, які належать КЗ «Горохівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», чим завдав потерпілим матеріальну шкоду на загальну суму 1907 гривень 46 копійок.

Під час судового засідання обвинувачений визнав провину у вчинених кримінальних правопорушеннях повністю та показав, що за вказаних обставин місця і часу, повторно викрав чуже майно. Також, показав, що всі злочини вчиняв, перебуваючи в тверезому стані. Кількість викрадених речей та суму завданих збитків не заперечує, у вчиненому щиро розкаюється.

Суд визнав винним чоловіка в скоєнні злочинів, передбачених частиною 3 статті 185 КК України та призначив покарання у виді позбавлення волі строком на 4 роки.

Залишити відповідь