Волинь: за відібрану у терористів зброю чоловік заплатить штраф

Волинян, який будучи в зоні АТО знайшов та забрав зброю бойовиків «ДНР», постав перед судом та змушений заплатити чималий штраф.

Про це стало відомо з вироку Луцького міськрайонного суду

В документі вказано, що на початку 2015 чоловік перебував у зоні проведення антитерористичної операції. І в ході бойових дій між місто Мар’їнка та селищем Красногорівка Донецької області знайшов залишену бойовиками зброю. А саме: автомат Калашникова (АК-74), кулемет Калашникова (ПКМ), три реактивні протитанкові гранати, шість УЗРГМ-2, три УЗРГМ, п’ять корпусів гранати РГД-5, чотири корпуси гранати Ф-1, один постріл «ВОГ-17», 14 набоїв калібру 9 мм, 16 набоїв калібру 7,62 мм, 386 набоїв калібру 5,45 мм, 200 набоїв калібру 7,62 мм поміщених у металеву стрічку, 97 набоїв калібру 7,62 мм поміщених у металеву стрічку, 440 набоїв калібру 7,62 мм та 35 гранатометних пострілів «ВОГ-25».

Пізніше весь цей арсенал чоловік перевіз до села Широкине, а згодом і взагалі на Волинь.

Так, частину зброї він залишив у місті Володимир-Волинський, а решту забрав до себе додому в селі Лище Луцького району, де зберігав в гаражі.

В травні цього року волинські правоохоронці виявили сховок та вилучили всю зброю, а проти чоловіка відкрили кримінальне провадження через незаконне поводження зі зброєю.

Проте під час слідства обвинувачений погодився укласти із прокурором угоду про визнання винуватості, відповідно до якої він погодився з призначеним йому покаранням та в подальшому буде допомагати правоохоронцям виявляти канали незаконного ввезення зброї з зони АТО.

Відтак, Луцький міськрайонний суд зобов’язав підсудного сплатити штраф у понад 40 000 гривень.

Залишити відповідь