Батькам хворих на ДЦП діток не вистачає цегли на добудову іпоцентру

Батьки дітей, які хворіють на дитячий церебральний параліч, хочуть добудувати іпоцентр – приміщення, де малюків лікуватимуть за допомогою їзди на конях. Однак, на добудову та ремонт не вистачає грошей.

Про це розповіла активістка громадської організації «Сильні діти» та мати хворого на ДЦП хлопчика Світлана Косинець.

Центр іпотерапії планують відкрити у селі Вишнів Ківерцівського району, де батьки хворих діток мають стайню, яка потребує ремонту і перепланування. Саме там планують реабілітовувати дітей з ДЦП.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: У ЛУЦЬКУ ЗБИРАЛИ КОШТИ ДЛЯ РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ДИТЯЧОГО ЦЕНТРУ

«Кажуть, напередодні Нового року відбуваються дива. Диво потрібне для громадської організації «Сильні діти» та нашого центру іпотерапії. Напевно, це вже щось неймовірне, що ми зуміли зробити зовнішній ремонт конюшні, замінити дах, поставити нові вікна, ворота, залити бетон на підлогу, залити фундамент під манеж, почати в’язати арматуру під його конструкцію, проводимо електрику, зробили скважину і, найбільше диво, заплатили завдаток за Ромашку. Але ми усі люди і нам, як завжди, хочеться ще і більшого», – йдеться у повідомленні.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: ПІД ЛУЦЬКОМ АТОШНИК ЗВОДИТЬ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР

За словами лучанки, на добудову центру потрібно ще 20 тисяч цеглин.

«Але для початку потрібно хоч 5 тис, щоб майстри, які 10 січня вийдуть з відпустки, мали б з чим працювати. Для купівлі цього початкового мінімуму нам бракує 5 тис гривень», – розповіла Світлана Косинець.

Охочим допомогти, слід переказувати гроші на картку Приватбанку: 4731 2191 0007 3893 – Аврамук Сніжана Василівна

поточний рахунок: 2600024991
в ПАТ «ПУМБ» у м. Київ,
ЄДРПОУ 40470091, МФО 334851

Залишити відповідь