Луцьк: організації переселенців та бійців отримали приміщення для роботи

Громадським організаціям «Переселенці Криму та Донбасу» та «Волинська спілка ветеранів АТО» надали приміщення для здійснення їхньої діяльності.

Офіційна передача ключів від кабінетів відбулася у вівторок, 27 грудня.

В приміщенні колишнього Будинку побуту, що на проспекті Соборності, 11а, міська влада виділила 2 приміщення з пільговою орендою для учасників АТО та вимушено переміщених осіб.

Голова ГО «Переселенці Криму та Донбасу» Олена Черенкова розповіла, що приміщення виділила міська рада та зробила ремонт. Жінка зауважила, що в кабінеті громадська організація буде допомагати усім вимушено переміщеним людям. Також активісти планують проводити навчальні класи, зустрічі для дітей та дорослих та з переселенцями з інших регіонів.

Жінка задоволена, що сусідами у їхньої ГО будуть бійці АТО.

Голова «Волинської спілки ветеранів АТО» Вадим Ваврищук подякував міський владі за надане приміщення. Чоловік зазначив, що в новому кабінеті будуть зустрічатися учасники бойових дій, отримуватимуть консультації та допомогу.

Ключі від кабінетів громадським організаціям передав міський голова Микола Романюк. Він подякував активістам за чітку громадську позицію і їхню діяльність. Також мер зазначив, що усіляко допомагатиме їм.

1 коментар

  1. Побратим сказав:

    Хто біля влади лижеться,тому і сприяння.Соромно.

Залишити відповідь