Нардеп перевірив, як облагородили територію біля Сапалаївки

У 2013 році розпочато реалізацію проекту з відновлення гідрологічного режиму, санітарного стану та очищення від дерев русла річки Сапалаївка від вулиці Ніла Хасевича до вулиці Потапова.

Про це повідомили у відділі інформаційної роботи міськради.

Наступним етапом була реалізація проекту від вулиці Теремнівської (включаючи і розчистку Теремнівського ставка) до вулиці Ніла Хасевича, яка розподілена на 5 черг і розрахована на 2 роки: 2014 і 2015.

Було проведено поглиблення русла річки та завершено роботи з очищення ложа Теремнівського ставка від накопиченого за весь період експлуатації мулу, поглиблено дно, розширено площу водного дзеркала, проведено благоустрій прилеглої території з облаштуванням пляжної зони і зони відпочинку. Окремо проведено капітальний ремонт мосту, шлюзової камери, заміною шандор та встановленням підйомного механізму шандор.

У 2016 році за сприяння народного депутата України Ігоря Лапіна з державного бюджету було виділено 1198,8 тисяч гривень. Також 500 тисяч гривень виділено з міського бюджету. За ці кошти виконані роботи з будівництва мостового переходу з облаштуванням шлюзової камери на території парку імені 900-річчя міста Луцька та інші роботи з розчищення русла річки на території парку, облаштування під мостових переходів.

26 грудня Ігор Лапін та заступник міського голови Юрій Моклиця оглянули виконані роботи на річці Сапалаївка. Побували на мостовому переході, який з’єднує вулицю Мазепи та Ветеранів. Тут облаштовано сучасну гідрологічну споруду, що дало можливість підвищити рівень води у ставках на території парку.

Ігор Лапін та Юрій Моклиця залишились задоволені якістю робіт. Народний депутат наголосив, що свого часу жив у цьому мікрорайоні і пам’ятає, якою була річка раніше. Порадившись із міським головою Миколою Романюком і його заступником, посприяв у виділені коштів на ці роботи.

 

Залишити відповідь