Лучан просять не кидати бюстгальтери в соціальні контейнери

Активісти розповіли про речі, які лучани вкидають в контейнери для малозабезпечених.

Про це ВАРу розказала автор проекту Олена Кравчук.

За словами дівчини, вона сьогодні забирала речі з контейнерів, які пожертвували лучани, і серед якісних речей знайшла там чимало брудного і порваного взуття, нижньої та верхньої білизни.

Нагадаємо, у Луцьку відкрили два соціальні контейнери для потребуючих, у які мешканці міста можуть вкинути вживаний одяг, іграшки книги, тощо. Один з них знаходиться біля магазину «ПАККО» на вулиці Ковельській, а інший – у центрі, біля Центру адміністративних послуг, на вулиці Лесі Українки, 35.

«Деякі люди сприйняли контейнер, як смітник, куди можна привезти те, що вдома зо років 20 лежало», – розповіла активістка.

Дівчина просить не кидати в контейнери білизну, брудне та зіпсоване взуття, аудіо- та відеодиски, тюль, штори, подушки, ремені, а також речі у поганому стані. Окрім того небайдужих лучан просять пакувати усе в кульки та замотувати скотчем. Також ініціатор збору допомоги наголошує, щоб мешканці міста жертвували по можливості чистий дитячий одяг.

Речі зберігатимуть та фасуватимуть у Територіальному центрі соціального обслуговування на вулиці Данила Галицького, 18.

Наразі лучанка шукає волонтерів, які б допомогли розібрати речі.

«Ми ще не фасували, бо шукаю волонтерів, не вистачає вільних рук, в кінці тижня хочу забрати останню партію і з нового року пофасувати», – зауважила вона.

Охочим допомогти, слід звертатися за номером: +38 095 568 16 59 або писати у спільноту «Соціальні контейнери м. Луцька» у Facebook.

«Речі плануємо віддавати у дитячі будинки, можливо щось і на схід поїде, подивимося вже, коли пофасуємо, що в нас є і від того відштовхуватимуся», – розповіла Олена Кравчук.

4 коментарі

 1. двірник сказав:

  Це дівчата вранці йдуть з нічних барів і кидають в контейнер “використані” труси і бюстгальтери.

 2. Джулія сказав:

  А що робитимуть із речами в непридатному для носіння стані?

 3. Олена Кравчук сказав:

  Непридатні речі віддаватимемо на переробку

 4. благодійник сказав:

  Судячи з заголовку, модератор не залишений веселого гумору. Особливо про речі, які в “непридатному для носіння стані”. Молодець!. Іноді треба й посміятись.

Залишити відповідь