Оприлюднили статки волинського податківця

Оприлюднення е-декларацій чиновників дуже схвилювало українське суспільство. 

Після оприлюднення статків посадовців стало очевидно, хто цим зловживає, – інформує Громадське.Волинь.

Чуй Віталій Володимирович – перший заступник начальника Головного управління Державної фіскальної служби України у Волинській області. У системі податкових органів Віталій Чуй – із 1993 року. За двадцять років роботи в інспекції рідного міста Рівне Віталій Володимирович з посади старшого податкового інспектора дослужився до першого заступника. У 2013 р. податківця перевели на таку ж посаду в інспекцію Шевченківського району Києва, а вже через рік – також «першим замом» відправили на Волинь.

Посадовець проживає разом з дружиною, сином, а також батьками дружини у їхньому особняку. 

Тесть, Клименко Віктор Іванович, має у власності земельну ділянку на 1000 метрів квадратних у Переяславі-Хмельницькому на Київщині.  Теща, Клименко Валентина Захарівна, є власницею просто величезного будинку площею майже 500 метрів квадратних, а також земельної ділянки на 2000 метрів квадратних у Рівному. Дружина Віталія Чуя Світлана володіє 1195 метрами квадратними рівненської землі. Але, вочевидь, цього замало, бо вона орендує ще 31235 метрів квадратних у третьої особи – Филимонюка Петра Антоновича. Також Світлана Чуй будує у Рівному будинок на 360 метрів квадратних.

Їздить Віталій Чуй на батьковому «Мерседес Бенс» 2008 року випуску.

Теща і тесть Віталія Чуя є власниками 0, 25% акцій Укртелекому.

За рік на посаді першого заступника начальника ДФС України у Волинській області Віталій Чуй заробив 106504 гривні, а це менше 9 тисяч гривень на місяць. Значно більшу суму 119474 гривень отримав у вигляді процентів від вкладу в ПриватБанку.

Дружина Світлана задекларувала досить скромну зарплату, але теж має кругленьку суму за процентами.

На банківських рахунках у Віталія Чуя – 40895 доларів, 100000 гривень, у його дружини Світлани Чуй – 27017 доларів, 10008 євро, 150000 у національній валюті. Син також має рахунок на 100000 гривень, теща і тесть мають по 40 і 130 тисяч гривень відповідно.

Віталій Чуй є членом ГО «Асоціація платників податків». Працівники податкової розносили підприємцям листи від Асоціації платників податків  Волині з нагадуванням про сплату членських внесків. За зверненням підприємця було навіть ініційовано службове розслідування, яке проводило управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС. Розслідування не заперечило факту вручення таких листів податківцями, але корупції чи перевищення службових повноважень в таких діях не виявило.

Перевірку громадськості податківець витримав: його кандидатуру одноголосно підтримали 17 представників інститутів громадянського суспільства, які входять до складу громадської ради при податковій.

Залишити відповідь