Волинь: митники представили проект для зменшення черг на кордоні

Волинські митники запропонують іноземним донорським організаціям проект для впорядкування руху транспорту в міжнародному пункту пропуску «Ягодин».

Про це інформують у відділі організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

Таку інформацію під час зустрічі з депутатами Волинської обласної ради оприлюднив начальник Волинської митниці ДФС Віктор Кривіцький.

«Ми хочемо запропонувати спеціальну систему, що на рівні сучасних інформаційних технологій вирішить проблему переміщення великої кількості як легкових, так і вантажних авто в зоні діяльності митного пункту пропуску «Ягодин» з тим, щоб зробити процес проходження митних формальностей за найвищими європейськими стандартами», – зазначив посадовець.

Про особливості пропонованої моделі удосконалення вантажопотоку учасникам зустрічі розповіла начальник управління митного контролю Волинської митниці ДФС Тетяна Кравець.

«Прогрес у сфері технологій стрімко йде вперед і варто визнати, що обладнання та програмне забезпечення, яким облаштовано МАПП «Ягодин» ще в 2011 році, потребує модернізаці та вдосконалення шляхом максимальної автоматизації контрольних процедур. Щоб впорядкувати рух транспортних засобів, який наразі є предметом критики громадськості, ми пропонуємо модернізувати програмне забезпечення та обладнання, встановивши   Інтелектуальну систему відеоспостереження та керування рухом автомобілів.

Зазначена система повинна бути інтегрована, або частково синхронізована до програмних комплексів митних та прикордонних органів», – зазначила вона.

«Передбачається, що інформацією з Інтелектуальної системи керуватимуться в роботі фахівці митної та прикордонної служб та вноситимуть до системи необхідну інформацію. В результаті впровадження системи ми очікуємо на прискорення процедур оформлення, уникнення витрат часу на повторне внесення однакових  даних посадовими особами митниці та прикордонниками, посилення контролю за ввезенням підакцизних товарів.», – наголосив начальник митниці.

Залишити відповідь