Луцьк: патрульний розповів, як суд відпустив п’яного водія-священика

Командир третьої роти патрульної поліції Луцька Микола Твердяк розповів про рік роботи на службі.

Про це інформує Громадське. Волинь.

Раніше чоловік працював вчителем фізкультури у школі, служив у 24-ій механізованій бригаді та брав участь в АТО. Каже, що в поліцію пішов, аби змінити країну.

Микола Твердяк впевнений в тому, що зміни потрібно починати з себе. У нього є дружина Ольга та двоє дочок – Злата й Марійка.

«Працював в школі вчителем фізкультури. Пропрацював майже рік та потрапив під часткову мобілізацію в 24-ту механізовану бригаду в місто Яворів. Провів два місяці на полігоні, а потім нас відправили на Схід брати участь в АТО. Починаючи з-під Слов’янська, Крива Лука. Блокпости, Артемівськ. Потім звільняли спільно з 95-ої бригадою Лисичанськ та Сєвєродонецьк. Але, дякувати Богу, що все добре. Повернувся живий-здоровий додому. Пропонували реабілітацію психологічну пройти, але я відмовився. Для мене найкраща реабілітація була – це повернутися в школу до своїх діток», – розповідає поліцейський.

Пізніше він дізнався про набір у патрульну поліцію та вирішив спробувати свої сили.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: НАГОРОДИ, КОНЦЕРТ ТА ПОГОНИ: ПАТРУЛЬНІ ВІДЗНАЧИЛИ РІЧНИЦЮ

«Пішов у патрульну поліцію, щоб змінити щось. На мою думку, за цей рік часу, що ми існуємо, ми багато що зробили та змінили. Хоча є багато людей, котрі говорять, що ми нічого не змінили і нам тільки даремно гроші платять. Я так не вважаю. Дуже багато зроблено в Луцьку для того, щоб він став безпечнішим», – розповідає правоохоронець.

Патрульний каже, що багато протоколів, які поліцейські складають на порушників, скасовують у суді.

«Колись можна було «порішати» відразу з працівниками ДАІ. Зараз бачать, що з нами не можна вирішити це питання…то судді йдуть на те. Не проводять реформу суду і судді знають, що їм за це нічого не буде», – розповідає чоловік.

Поліцейський зазначає, що за рік роботи з патрульної поліції звільнилося декілька чоловік. Кажуть, що ця робота їм не до душі.

«З моєї роти звільнилися троє людей. Один звільнився у зв’язку з тим, що це «не його». Він не мав терпіння спілкуватися з людьми. Він думав, що гарно постелили і ти собі м’ягко падаєш. Я йшов в патрульну поліцію знаючи, що так не буде. Нас звинувачують у тому, що ми не є професіоналами своєї справи. З однієї сторони я з цим згідний, що ми не професіонали. Але я навіть не буду порівнювати нас з іншими країнами. Ми молода країна, ми до чогось йдемо і з часом все буде. Треба, щоб люди в нас повірили», – каже поліцейський.

9 коментарів

 1. 111 сказав:

  Щоб бути професіоналом свого діла – щоб всі не говорили, але відповідна вища юридична освіта необхідна, хоча б для того щоб орієнтувались де цей Закон чи статтю знайти, а не казати – МЕНІ НАЧАЛЬНІК СКАЗАВ ШО ТАК МАЄ БУТИ І ЦЕ Є ПРАВИЛЬНО! Де неупереджнеість, об’єктивність????!!!!

 2. Юрист сказав:

  Прикро, що перебуваючи на державній службі пан Микола Твердяк не усвідомив, що звинувачувати когось у корупції, а саме так він зробив, стверджуючи, що судді “рішають” питання, огульно, без зазначення конкретних фактів, доказів та прізвищ цих суддів, є м”яко кажучи популізмом, черговим “селфі”.

 3. Правда сказав:

  Гадаю, що Твердяку необхідно опублікувати постанову судді, якою той виправдав священника. А ми, юристи, правники, дамо оцінку : хто є “ху” з огляду на належність, допустимість та достатність доказів. В іншому випадку це дійсно чергове “селфі”, після якого патрульні. вважаю не достойні поваги.

 4. Анонім сказав:

  наші судді вже зганьбились по повній…гнати їх сцяними тряпками …

 5. Лучанин сказав:

  що ви ліпите чмошні юристи???
  всі ми знаємо як в нас кльово судять…збив пяним дитину і маєш гроші відкупитись – на свободу. ПРОСТО ВИРОДКІ

 6. Адвокат сказав:

  ГОСПОДИ! убережи нас Від таких “адекватних” людей як “лучанин” і йому подібні і прости їм бо не відають що говорять!

 7. 111 сказав:

  Звертаюсь до дописувача, що написав,що “наші судді вже зганьбились по повній…гнати їх сцяними тряпками …”.
  Усі судові засідання є відкритими, у Вас є можливість побачити роботу судді чи суду з середини і що розглядається!

 8. 111 сказав:

  також звертаюсь до “Лучанин”. Починати потрібно з себе! І суд проводив брифінг з цього приводу- дивіться на офіційному сайті суду там є відповідь! А взагалі такі питання необхідно завадати Народним обранцям, а не суду.

 9. 111 сказав:

  Крім того, більша частина Народних обранців, більш чим впевнений пройшли у ВР завдяки їх коштам, які отримують за свій голос такий як “Лучанин”!

Залишити відповідь