Нагороди, концерт та погони: патрульні відзначили річницю

Патрульні поліцейські Луцька відзначили першу річницю роботи.

Урочистості з нагоди річниці відбулися в Палаці учнівської молоді у вівторок, 20 грудня.

Заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич привітав луцьких патрульних із річницею. Він наголосив на тому, щоб поліцейські не втрачали довіру громадян. Також він зазначив, що розуміє, як важко працюється патрульним та побажав їм не здаватися.

На урочистостях патрульні поліцейські отримали відзнаки та подяки від керівного апарату поліції України, міської та обласної влади, обласної державної адміністрації та від громадських організацій, зокрема від «Інституту волонтерства та громадської співпраці», «Меценати для солдата», «Самооборона Майдану Волині».

З нагоди річниці організували концерт. Гості дійства мали змогу насолодитися виступами спортивного клубу бойового танцю «Герць», народного ансамблю «Троянда», оркестру Луцького прикордонного загону, ансамблю «Світанок».

На гостей чекала святкова фотовиставка зі 100 фотографій. Опісля гості куштували «патрульного» торта та мали змогу залишити відгуки про роботу патрульної поліції в спеціальному альбомі.

Багато охочих фотографувалися біля спеціально створеної фотозони, а для дітей організували майстерки.

Працівники отримали пакети з сувенірними виробами та подячними листівками родині інспектора, а діти патрульних – розмальовку на поліцейську тематику та солодкі новорічні подарунки від міського голови.

2 коментарі

  1. Лучанин сказав:

    Круто відсвяткували за гроші платників податків, чи можливо є вже спонсори. За які заслуги? Можливо за розбиті Пріуси.

  2. 1234 сказав:

    Без бетмана Ніколайчука нічого в Луцьку не обходиться напевноі в армії не служив ще й медальку вчепив як що такий херой то нехай їде на схід і покаже що він дійсно патріот а то в Луцьку вночі нетверезих водіїв “пасе” а потім якщо не розраховуються то підло здає

Залишити відповідь