На Волині викрили замасковані гральні клуби

У Любомльському районі та Луцьку викрили незаконні гральні клуби.

Про це інформують у прес-службі волинської поліції.

16 грудня працівниками Управління захисту економіки у Волинській області спільно зі слідчими провели санкціонований обшук у приміщенні одного із розважальних закладів у селі Старовойтове Любомльського району, який функціонував під виглядом інтерактивного клубу.

У результаті обшуку правоохоронці вилучили чорнову бухгалтерію та кошти на загальну суму 10 300 гривень і 100 злотих.

Наразі правоохоронці вирішують питання про накладення арешту на вилучене майно та подальше його направлення до Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центу МВС України для проведення експертизи.

Окрім цього, учора, 19 грудня, поліцейські обшукали два клуби у Луцьку, які також функціонували під виглядом інтерактивних клубів, а також приміщення, де під виглядом букмекерської контори теж займалися гральним бізнесом.

Під час обшуків правоохоронці вилучили оргтехніку, три термінали для здійснення букмекерських ставок і 3 тисячі гривень.

Окрім того, щодо двох громадян склали два протоколи про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 181 (Азартні ігри) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Залишити відповідь