Історія від волонтера: «набукетила» 10 тисяч гривень

Волинська волонтерка Наталія Попова розповіла, скільки грошей їй прийшло на волонтерську картку у День народження. Жінка просила замість замість букетів та подарунків пожертвувати гроші на придбання комп’ютера сину загиблого військового.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

Так, активістці переказали на картку 10 тисяч гривень, за які вона придбає 9-річному сину загиблого на війні бійця 51-ої окремої механізованої бригади Андрія Задорожнього комп’ютер.

Подаємо її допис без змін та правок:

«Гарна новина вам в стрічку, мої друзі!!!

Ура!! Нарешті «набукетила»!!!

З радістю сповіщаю, що завдяки коштам (10 000 грн.), переведеним мені на 17 букетів в мій День народження нам, мої прекрасні друзі, таки вдається зробити неймовірний подарунок на День народження чудовому хлопчику, сину загиблого Народного Героя України, Андрію Задорожному! 25 грудня, в свій перший ювілей – 10 років козаку! – Андрійко отримає в подарунок потужний комп’ютер!!

Кошти (10 000 грн) на запчастини вже переведено ковельському комп’ютерних справ майстру В’ячеславу К., який безкоштовно збирає комп, закачає в нього всього самого найкрутішого і обіцяє цей комп в подальшому обслуговувати! (безоплатно!!). Дякую тобі, Славочка, що тихо і потужно вже третій рік підтримуєш мої волонтерські ініціативи…

Я хочу ще раз щиро подякувати всім, хто привітав мене «найприємнішим букетом» і привітати Вас зі Святом Миколая!! Хай у ваших сім’ях завжди живе щастя, здоров’я і благополуччя!! Миру нам!!
Яке ж це щастя – здійснити завдяки друзям майже нездійсненну мрію для дитини…

Храни вас, господи!

Angelika Valerievna Nataliya S Dunn Оксана Коваль Наталія ЛіщинаTatiana Shchepina Наталия Хмелева (Natalia Hmeleva) Вадим Степанович Evgeniy Zavaliy Вікторія Христенко Саша Стасюк @Matviishyna Hanna, Roza Vinetskaya @Berestova Iryna Неля СацюкАліна Кривов’язюк Алина Луй Таня Шумук-Дружинович і ще 1 аномім)).

P.S. А класна ініціатива! В День народження попросіть своїх друзів замість букету перерахувати кошти на конкретну благодійну справу! Спогад про зроблене спільне добро і чиста усмішка того, кому допомогли, не зів’яне як квіточка, а зробить вас дуже щасливою людиною!!! Обіцяю, якщо побачу такий призив серед друзів у їх День народження – обов’язково скину на букетик!!!» – йдеться у повідомленні.

9-річний син загиблого на війні бійця 51-ої окремої механізованої бригади Андрія Задорожнього Андрій

Довідка: Андрій Задорожній – капітан, командир мінометної батареї 1-ого батальйону 51-ої бригади. Чоловік родом з Донецької області, жив у Нововолинську. 1 серпня 2014 року автомобіль «ГАЗ-66», яким військові їхали в сторону Амвросіївки Донецької області, підірвався на міні і перекинувся, в результаті чого загинули троє військовослужбовців. Капітана поховали 7 серпня 2014 року в Ковелі. 

Указом Президента України № 311/2015 від 4 липня 2015 року, «За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» бійця нагородили орденом Богдана Хмельницкого III ступеню посмертно. Ковельська міська рада ухвалила рішення присвоїти новій вулиці в районі вулиці Зерова ім’я Андрія Задорожнього.

Без батька лишилося двоє дітей: 9-річний син та 6-річна донька.

Залишити відповідь