Володимир: після «ремонту» вулиці відсутня дорожня розмітка і знаки

На вулиці Ковельській у Володимирі-Волинському відсутня дорожня розмітка, а також понад тиждень демонтована значна частина дорожніх знаків.

На одному з перехресть центральної вулиці та бічних не працює світлофор, – повідомляє Буг.

Місцеві водії та жителі міста «дотримуються» правил дорожнього руху по пам’яті.

Мер Володимира-Волинського Петро Саганюк розповів, що Ковельська – одна з найпроблемніших вулиць міста.

«Ви знаєте про проблеми на Ковельській. Поклали новий асфальт, настали холоди, та й не доробили вулицю до кінця. Тому дорожньої розмітки зараз немає. Я говорив з Хільчуком (начальник філії «Володимир-Волинська ДЕД»), то він казав, що потрібна плюсова температура і зробить її. Щодо дорожніх знаків, то значна частина їх були розміщені на старих стовпах, а ми зараз замінюємо електроопори і після цього дорожні знаки повернуться на свої місця», – зазначив Саганюк.

Також на Ковельській біля кафе «Лакомка» почало просідати нове асфальтне покриття,. Нагадаємо, що саме другий відрізок відремонтованої дороги є найбільш проблемним, де відразу водії скаржились на хвилястість покриття.

Саганюк повідомив, що зобов’яжуть підрядника ліквідувати недопрацювання. Наразі працівники фірми «Аміла» відкопують з-під покриття каналізаційні та водовідвідні люки, які перед цим заасфальтували.

Також актуальне питання облаштування пішохідних переходів на вулиці Ковельській. Зокрема депутат міськради Сергій Радкевич запропонував поставити хоча б тимчасові дорожні знаки.

На сесії міський голова Саганюк доручив при першій можливості і відповідних погодних умовах навести порядок із пішохідними переходами.

1 коментар

  1. анон сказав:

    кажуть що після такого ремонту там скоро і асфальт буде відсутній

Залишити відповідь